Stoličky a kreslá

Kancelárske stoličky a kreslá

Kancelárske stoličky a kreslá nie sú len elegantným doplnkom do kancelárie,ale predovšetkým musia spĺňať požiadavky na ergonomické a zdravé sedenie. Množstvo technických funkcií na stoličkách a kreslách zabezpečí správne sedenie a oporu chrtbtice. Široká ponuka produktov stoličiek a kresiel splní aj individuálne potreby každého pracovníka,nakoľko každý model disponuje inými funkciami a ergonómiou. V našej ponuke nájdete kancelárske stoličky a kreslá, rokovacie stoličky a kreslá, konferenčné stoličky.

 

Štandardné kancelárske stoličky

Štandardné stoličky, ktoré sú v našej ponuke sú v dvoch typových radách. Prvým typom sú stoličky s mechanikou v chrbtovej opierke,ktorá slúži na nastavenie sklonu operadla a v spodnej časti sa nachádza mechanizmus na nastavenie výšky sedadla. Druhým typom sú stoličky s drahšou mechanikou,ktorá je umiestnená pod sedákom stoličky a slúži na nastavenie výšky sedenia a zároveň aj sklonu operadla.

 

Kancelárske stoličky managerské

Managerské stoličky by sme mohli nazvať aj ako stoličky na dlhšie sedenie,nakoľko disponujú viacerými funkciami,ktorými môžeme stoličku nastaviť individuálne podľa potrieb jednotlivcov. Široké spektrum týchto stoličiek umožní výber nielen po dizajnovej ,ergonomickej ale i funkčnej stránke.Všetky stoličky majú synchrónnu mechaniku v spodnej časti ,ktorá umožňuje nastavenie sklonu operadla do troch a viac polôh v závislosti od typu. Na stoličkách je možné nastaviť výšku sedenia, tuhosť operadla a niektoré typy stoličiek zabezpečia aj osobám vyšším ako 190cm pohodlné sedenie vďaka funkcii posuvného sedáku.

 

 

Kancelárske kreslá

Kancelárske kreslá v našej ponuke sú v dvoch cenových úrovniach v závislosti od výrobcov, a mechaniky použitej na kreslách. Kreslá v štandardnej rade disponujú funkciou nastaviteľnosti výšky sedenia a hojdaciou mechanikou s možnou aretáciou v pracovnej kolmej polohe. Kreslá managerské poskytujú stabilnejšiu podporu chrbtice vďaka ergonómii a možným nastaveniam ,ktoré kreslo poskytuje a tým zabezpečí komfortnejšie sedenie pre užívateľa. Kreslá sú dostupné v otočnej verzii, s nízkym operadlom, vysokým operadlom, a možnosťou výmeny koliesok za klzáky,čím sa stane stolička stabilná bez posunu s otáčaním. Pri každom type kresla je možné vybrať farebné prevedenie,látkové,koženkové alebo kožené prevedenie. Kríž a podrúčky na kreslách sú taktiež v rôznych odtieňoch a materiálnom rozlíšení. Vďaka týmto parametrom sa lahšie kreslá dajú  zakomponovať do každého priestoru a vytvoria nielen komfort pre sedenie,ale i estetickosť priestoru.

 

Rokovacie stoličky

Stoličky sú určené predovšetkým do konferenčných miestností, čakární a kancelárií. Jednoduché línie sedadla a operadla s možnosťou širokého výberu látkového prevedenia, sieťoviny a plastov. Kovové konštrukcie stoličiek je možné vybrať v striebornom, čiernom  a chrómovom prevedení. Komfort sedenia môžeme zvýšiť doplnením podrúčiek ku každej stoličke. V prednáškových sálach a triedach je výhodou, že všetky stoličky je možné stohovať na seba, čím dočasne vytvoríme priestor. Výrobcovia umožňujú vyberať stoličky aj na základe kovovej konštrukcie, ktorá môže byť: stolička na 4 nožičkách, stolička na lýžinách, stolička na kolieskach a stolička so stolíkom na zapisovanie vhodná do prednáškových sál.

 

Rokovacie kreslá

Celá rada rokovacích kresliel určených do meeting miestností umožní komfortnejšie sedenie pre jeho užívateľa v porovnaní s rokovacími stoličkami. Zabezpečí to použitie kvalitných  materiálov, mohutnejších výplní v sedacej časti kresla, širšie sedadlá a vyššie operadlá. V ponuke najdete rokovacie kreslá dizajnové, ergonomické, kreslá na nožičkách,kreslá na lýžinách, kreslá na kolieskach. Všetky kreslá je možné očalúniť do širokého spektra farebného prevedenia látok, poniektoré možno kombinovať so vzdušnou sieťovinou,alebo ponechať dominanciu kresla v čalúnení kože. Konštrukcie rokovacích kresiel je možné kombinovať vo farbe strieborná, čierna, chróm a drevené prevedenie.

 

Konferenčné stoličky a kreslá

Konferenčné stoličky a kreslá vhodné do moderných priestorov ale i priestorov kde zdôraznia existujúci nábytok. Vhodný výber farebného a štýlového prevedenia zútulní kancelárske a vstupné priestory. Kreslá sú vyrábané v prevedení jednosed a dvojsed v látkovom,koženkovom a koženom prevedení rôznych farieb. Konferenčné stoličky s jednoduchými líniami, alebo moderným vzhľadom sú čalúnené do látkového a koženého prevedenia,alebo sú dostupné v plaste. Táto varianta je veľmi oblúbená do priestorov kde je väčšia fluktuácia klientov a ťažšia údržba,ale napriek tomu chceme aby bol priestor útulný a dizajnový.

 

Share on Google+Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone

Comments are closed