Nábytok do 24hod.

Kancelársky nábytok do 24 hodín

Ponúkame Vám kancelársky nábytok v prevedení laminovaná drevotrieska vo farbe agát a čerešna do 24 hodín. Výber stoličiek a kresiel v rôznych farebných odtieňoch je taktiež dostupný na sklade a možný expedovať ihneď. Rýchlo a bez starostí Vám zariadime Vaše kancelárske priestory…zameriame interiér, vypracujeme cenovú ponuku a do 24 hodín môžete pracovať v novej kancelárii.

Pracovné kancelárske stoly sú v ponuke s bočnými doskami v drevotrieske, alebo s kovovou podnožou. Široké spektrum rozmerov umožňuje veľkú variabilitu a tým zariadenie menších aj väčších kancelárskych priestorov. Skrinky disponujú troma výškovými rozdielmi, šuplíkové kontajnery sa môžu použiť vo výške stola na predĺženie pracovnej plochy, alebo zasunúť pod stôl.

Kancelárske stoličky otočné s možnosťou dodania do 24 hodín sú v ponuke v rôznych typových radách a  farebných odtieňoch. Stoličky ponúkajú okrem ergonomiky aj funkcie ako sú: výškovo nastaviteľné podrúčky  a synchrónna  mechanika na polohovanie operadla. Stoličky je možné farebne aj typovo doladiť k rokovacím stoličkám.

Rokovacie stoličky do meeting miestností sú dostupné v rôznych farebných odtieňoch. Kovová konštrukcia na stoličkách je v prevedení biela, čierna, strieborná a čierna.

Share on Google+Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone

Comments are closed