Sedačky

Sedačky

Sedacie súpravy a kreslá do kancelárskych priestorov dopĺňajú zónu v kancelárii vyhradenú na pohodlné rokovania s Vašimi klientami. Rôzne typové rady sedačiek umožnia vytvoriť príjemné prostredie na relax a uvoľnenú atmosféru aj počas pracovného dňa.

SEDACIE SÚPRAVY NA MIERU

Sedacie súpravy vhodné do väčších priestorov kancelárie, a vstupných priestorov pri recepcii s možnosťou úpravy na mieru. Najčastejšie sú používané kreslá, dvojsedy a trojsedy v požadovanom farebnom  látkovom a  koženom prevedení. K sedacím súpravám samozrejme ponúkame široké spektrum konferenčných stolíkov.

 

SEDACIE SÚPRAVY DO VSTUPNÝCH PRIESTOROV

Sedenie do verejných priestorov si vyžaduje veľkú modulárnosť prvkov a ponuku farebného prevedenia. Vďaka nim je možné zariadiť menšie i väčšie vstupné priestory.

 

SEDENIE NA RECEPCIE

Kancelárske kreslá KUBIK

Hranaté tvary, jednoduché línie  a moderný dizajn. Kreslo Kubik v sérii jednosedu, dvojsedu a taburetu, ktorý môže slúžiť namiesto stolíka.

Kancelárske kreslá STUDIO

Moderné kancelárske kreslá Studio s doplnkami v chróme sa vyrábajú ako jednosed,dvojsed a trojsed. V kreslách sú použité pružiny, ktoré Vám zabezpečia komfortné sedenie. Konferenčné stolíky Studio majú chrómové podnože identické ako samotné kreslo Studio.

Kancelárske kreslá DELTA

Kreslo Delta je charakteristické modernými chrómovými podnožami. V ponuke rady Delta sú kreslá a lavice v rôznej šírke doplnené príručným stolíkom. Využitie si nájdu vo verejných priestoroch, recepciách, čakárňach ,ale i ako súčasť menších kancelárií a rokovacích miestností.

Kancelárske kreslá TUTTI

Moderné subtilné sedenie do kancelárskych a vstupných priestorov na kovovej podnoži. V ponuke je jednosed, dvojsed a trojsed v širokej škále farebných prevedení.

Kancelárske kreslá NEXT

Moderné kreslo Next je špecifické svojou vzdušnosťou vďaka dizajnu chrbtovej opierky. Kreslá sú v ponuke v prevedení jednosed a dvojsed s možnosťou nadpájania do rôznych tvarov.

 

Kancelárske kreslá NOTRADAME

Kancelárske sedenie pre komerčné priestory v rôznom farebnom prevedení. Kreslá sú dostupné : jedosed, dvojsed, trojsed, taburet, štvorcový konferenčný stolík, obdĺžnikový konferenčný stolík. Nožičky na kreslách a stolíkoch sú v prevedení chróm.

 

Kancelárske kreslá CELLO

Dizajn kresiel Cello dopĺňajú kónické chrómové nožičky, alebo z moreného dreva. Komfort sedenia zabezpečuje konštrukcia sedadla s použitím pružín Bonnel.

 Kancelárske kreslá CLASSIC

Viditeľná chrómová konštrukcia na kreslách Classic z kónických trubiek dodáva jedinečný dizajn, a práve vďaka nim si kreslo zachováva pôvodnú formu a maximálny komfort aj po dlhej dobe používania.

Kancelárske kreslá CONCERTO

Kreslá Concerto sú vypĺňané polyuretánovou penou v kombinácii s husím perím, čo zabezpečuje mäkké pohodlné sedenie. Poťahy operadla a sedadla je možné zvliecť a oprať v pračke.

Kancelárske kreslá DALLAS

Jednoduché a hranaté kresielka Dallas s chrómovou konštrukciou.

Kancelárske kreslá MODY

Ľahká oceľová konštrukcia a precízne prešitie  zvýrazňuje dizajn a charakter kresla Mody.

Kancelárske kreslá QUATTRO

Štýlové kreslo, ktoré poskytuje predovšetkým pohodlné sedenie. Konštrukcia kresla je vyrobená z dreva a postavená na drevené alebo kovové nožičky. Dostupné ako jednosed, dvojsed a trojsed.

Kancelárske kreslá STATUS

Široké operadlá na ruky poskytujú komfort a kónické pružiny v sedáky zaručia pohodlie pri sedení.

Kancelárske kreslá VANCOVER

Dizajnové sedacie súpravy Vancover sú v troch modeloch.Vancover Box pre ktorý je charakteristický koncept klubových kresiel z počiatku 20.storočia. Vyznačuje sa  kubistickou formou, konštrukcia sedačky a sedákov je mohutná, kreslo je na štyroch nožičkách.Vancover Lite sa vyznačuje minimalistickou formou a dobre zapadá do moderných priestorov.Vancover Sqare je klasické, mohutné, kubistické kreslo na stabilných nožičkách. Kreslá dobre ladia s moderným priestranným interiérom.

 

Kancelárske kreslá TURN

Turn je najnovšia kolekcia sedacej súpravy do vstupných priestorov, riaditeľských a reprezentatívnych priestorov a moderných interiérov.  Sedačka je navrhnutá britským dizajnérom Paul Brooks v minimalistickej forme s vysokým  komfortom sedenia. Kvalitné kožené čalúnenie s chromovou podnožou vytvárajú exkluzívny doplnok ko kancelárií, recepcií, do vstupných verejných priestorov a salónikov.

 

Kancelárske kreslá HOWER

Kreslá Hover sú moderné, priestranné a navrhnuté v minimalistickom štýle.

Kreslá SORISO

Charakteristickým rysom kresiel Sorriso , je elegantný oválny tvar, expresívvne, precízne prešitie čalúnenia. Je ideálny do priestorov modernej kancelárie, na recepciu, do verejných priestorov, kaviarní ale i do moderných interiérov domov či bytov.

 

Kancelárske sedačky OCTOBER

Kolekcia kresiel October navrhnutá Hilary Birkbeck je vhodná pre tradičné interiéry, hotely, penzioóny a verejné priestory. Charakteristickým rysom sú prešívané vankúše na sedadle a operadle.

Share on Google+Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone

Comments are closed