Rokovacie stoly

Rokovacie stoly

Kancelársky priestor, ktorý slúži na rokovanie – meetingy zariaďujeme nábytkom v rôznom štýle farebného prevedenia a designu.

ROKOVACIE STOLY MODERNÉ

Rokovacie stoly v minimalistickom modernom štýle s vhodným výberom stoličiek dotvárajú dokonalý priestor pre dôležité meetingy . Štýl a design týchto rokovacích stolov pozostáva v ich tvare a spojitosti s kovovou podnožou. Elegantný a jednoduchý tvar švorca a obdĺžnika v rôznych širkach a dĺžkach umožňujú zariadiť a vyskladať rokovací stôl do väčšej a aj menšej meeting miestnosti.Kovová podnož pri týchto stoloch je hranatá alebo konická v prevedení :strieborá a biela RAL,chróm a časť ponúkaných rokovacích stolov môže mať podnož v  dizajne dreva.

 

ROKOVACIE STOLY SKLENENÉ

Rokovacie stoly so stolovou dosku v sklenenom prevedení a s jednoduchou modernou kovovou podnožou dodajú eleganciu a jedinečnosť  priestoru. Používajú sa najmä ako solitérne stoly,ktoré vyniknú v meeting miestnosti pre menšie rokovania,nakoľko v nich nie je možné zafrézovať elektrifikáciu pre väčšie rokovania kde sú potrebné notebooky a audio prenosy.

 

ROKOVACIE STOLY  ŠTANDARDNÉ

Rokovacie stoly štandardné sú v ponuke v prevedení laminovaná drevotrieska. Hrúbka stolových dosiek je 22mm,28mm a 38mm v závislosti od danej rady nábytku. Rôzne farebné prevedenie rokovacích stolov, rôzna šírka stolov a výroba  atypicky riešeného nábytku dľa požiadaviek, ktoré si vyžaduje kancelársky priestor je možná.

 

ROKOVACIE STOLY V DÝHE a KOŽI

Rokovacie stoly v prevedení dýha sú pre tých, ktorí sú nároční nielen voči sebe, ale kladú aj vysoké nároky na vytvorenie pracovného prostredia. Pláty masívneho dreva sa lepia jeden na druhý aby vytvorili dosku v rôznej hrúbke. Nábytok sa následne morí do požadovaných farebných odtieňov. V našej ponuke nájdete rokovacie stoly a nábytok v prevedení dýha od Talianskych a Španielskych výrobcov.

Share on Google+Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone

Comments are closed