Kancelársky nábytok

Kancelársky nábytok

Zariadenie kancelárskych priestorov pozostáva zo správneho výberu kancelárskeho nábytku a následne jeho usporiadania v kancelárií. Pri doporučení správneho výberu nábytku vždy zohľadňujeme parametre, ako sú kvalita, funkčnosť, účelnosť , dizajn a finančný rozpočet určený na zariadenie interiéru. V našej ponuke nájdete nábytok pre štandardné kancelárie a open office , pre call centrá, kancelársky  nábytok managerský a kancelársky nábytok pre náročnejších klientov v prevedení sklo a dýha.

 

ŠTANDARDNÝ KANCELÁRSKY NÁBYTOK

Kancelársky nábytok Hobis je vyrobený z laminovanej drevotriesky v siedmich farebných odtieňoch. Hrúbka stolovej dosky a vrchných top dosiek skriniek je 22mm. Veľký výber prvkov nábytku spolu s výberom prvkov na zariadenie kancelárskych kuchyniek umožňuje zariadiť každý priestor.

 

Kancelársky nábytok OGI  ponúka širokú škálu prvkov a stolových podnoží. Hrúbka stolovej dosky a vrchných top dosiek skriniek je 28mm. Podnož je v ponuke s plnými bočnicami, kovová podnož v tvare písmena Y, kovová podnož v tvare písmena C, ktorá umožňuje ľahšie vedenie káblov od počítaču. Farebné prevedenie drevotriesky: gaštan, kanadský dub, orech, breza, cacao, biela a šedá. Deliace panely na stoly sú v látkovom prevedení: oranžová, červená, zelená, modrá, šedá a béžová.

 

Kancelársky nábytok Easy Space v prevedení laminovaná drevotrieska, ponúka množstvo prvkov nábytku, ktoré umožnia zariadiť akýkoľvek kancelársky priestor. Kancelárske stoly majú pracovnú dosku v hrúbke 25mm, a podnož stolov môže byť kovová guľatá, kovová hranatá, kovová v tvare písmena L, podnož drevená a stoly výškovo elektricky nastaviteľné. Skrinkový systém ponúka rôzne výšky a šírky skríň, taktiež skrinky s dvierkami, posuvnými dvierkami, alebo žalúziami. V ponuke sú farebné paravány medzi stoly, ktoré je možné čalúniť k farbe stoličiek.Farebné prevedenie drevotriesky: white, maple, beech bright, tabac cherry, calvados, ecco nut, tiepolo nut, platinum, slate, wenge,black,ovid elm a atlantic. Kovová podnož sa dodáva vo farbe: biela, aluminium a chróm.

 

Kancelársky nábytok SQart v prevedení laminovaná drevotrieska E1 ponúka širokú radu prvkov pre zariadenie priestorov. Stolové dosky sú v hrúbke 25mm, kovové nohy sú hranaté, nohy v tvare písmena O a nohy v tvare písmena L. V tejto rade nábytku sú výškovo nastaviteľné podnože na stoloch s podnožou L. Typické pre túto radu sú závesné panely kovové alebo čalúnené. Na bočnej strane stola je lišta pre umiestnenie Loga firmy, alebo pre ľubovolný text. Pracovná doska sa môže posúvať smerom k stoličke pre lepšie usporiadanie kabeláže. Farebné prevedenie drevotriesky: maple, beech bright, tabac cherry, calvados, ecco nut, tiepolo nut, platinum, slate, wenge, grey basalt,black,ovid elm a atlantic.Kovová podnož sa dodáva vo farbe: biela, aluminium a chróm.

Kancelársky nábytok Alea z produkcie talianskej firmy je vyrábaný s laminovanej drevotriesky v odtieni biela a wenge s doplnkovými farbami.

Kancelársky nábytok Wing je vyrobený z materiálnu laminovaná drevotrieska vo farbách: biela, čerešňa, sivá, wenge, javor a svetlý dub. Stolová podnož je kónického moderného vzhľadu v bielej RAL farbe. Kancelársky nábytok Wing je doplnený aj sériou nábytku Wing executive. Touto modernou sériou kancelárskeho nábytku môžete zariadiť operatívne pracoviská a taktiež managerské kancelárie.

MANAGERSKÝ KANCELÁRSKY NÁBYTOK

Kancelársky nábytok Wels je štýlový nábytok pre Vašu kanceláriu vyrábaný v troch farebných odtieňoch. hrúbka stolovej dosky a top dosiek na skrinkách je 38mm.

 

Kancelársky nábytok Exner Expo+ a  Exner Asist je rada nábytku, s ktorou možno zariadiť riaditeľskú aj managerskú kanceláriu. Nábytok EXPO je vyššia rada kancelárskeho nábytku a umožňuje doplniť stolovú dosku  o kožu, alebo sklo v piatich farebných variantách. Vďaka tomu dodáva tomuto nábytku eleganciu a jedinečnosť. Nábytok Expo asist je dodávaný v identickom dekore s väčšou variabilitou prvkov.

 

Kancelársky nábytok SQart Managerial je vyrobený v prevedení :dýha vo farebnom prevedení: american nut, bamboo a naturale oak, alebo v prevedení laminovana drevotriesky vo farebnom prevedení: white, maple, beech bright, tabac cherry, calvados, ecco nut, tiepolo nut, platinum, slate, wenge,black,ovid elm a atlantic. Dizajnér Andreas Krob navrhol radu SQart aby pôsobila vznešeným a solídnym dojmom a vytvorila tak prestížny interiér kancelárie. Hrúbka stolovej dosky je 25mm, stolová podnož je vyrábaná z drevotriesky, ktorá nasadá z bočnej strany na stolovú dosku, alebo je medzi stolovú dosku a bočnicu umiestnená krycia šedá doštička. Druhou variantou je kovová podnož so štyrmi hranatými nohami.

 

Kancelársky nábytok Officity je rada kancelárskeho moderného nábytku vhodná pre managerské kancelárie, ale taktiež sa dajú týmto nábytkom zariadiť aj kancelárie pre zamestnancov. Kancelársky nábytok disponuje troma sériami typovej rady, ktoré sú cenovo odlišné, ponúka množstvo variant nábytku a farebných odtieňov.

 

Kancelársky nábytok Quando vyrobený s Laminovanej drevotriesky v hrúbke 38mm a odtieni orech svetlý a orech tmavý.

 

Kancelársky nábytok Berlín je vyrobený z laminovanej drevotriesky v hrúbke 28mm, je špecifický okrasnou hranou ABS na stolových doskách a top doskách skriň. Nábytok je v prevedení drevotrieska vo farbách: breza, wenge, jeľša a merano v kombinácii so šedou. V ponuke je široká škála stolov a skríň s rôznymi veľkosťami

 

Kancelársky nábytok Zeta-X z produkcie talianskych dizajnérov ponúka možnosť v prevedení laminovaná drevotrieska, dýha a sklo. Široká typová rada stolov a skríň vo farebnom odtieni: wenge, noce, cillagio v kombinácii so šedou

 

RIADITEĽSKÝ KANCELÁRSKY NÁBYTOK

Kancelársky nábytok FILL s jemnými elegantnými a modernými líniami v kombinácii sklo a kovová podnož.

 

Kancelársky nábytok ENOSI vyniká kovovými konickými podnožami s kombinácii s tenkou stolovou doskou v prevedení drevo, alebo sklo.

 

Kancelársky nábytok Diplomat s podnožami v tvare písmena U vyniknú v každom väčšom priestore.

Kancelársky nábytok Harmony v modernom prevedení vhodný do managerských pracovísk. Materiálom v ktorom sa nábytok Harmony vyrába, je laminovaná drevotrieska v dvoj farebnom prevedení, v jednofarebnom prevedení, alebo druhou variantou materiálnu použitou pri výrobe je MDF biela lesklá. Pracovná doska na stolovej rade kancelárskeho nábytku je  v hrúbke 43mm.

 

Kancelársky nábytok Maximus v prevedení MDF fólia je vyrábaní v odtieni jabloň a Wenge. Korpusy nábytku sú v striebornej farbe drevotrieska.

 

Kancelársky nábytok Crystal je moderný exkluzívny nábytok ,ktorí ocenia dobrý dizajn. Nábytok ponúka varianty farebné varianty: gaštan,biela,kanadský dub a biela. Stolové dosky sú v ponuke v bielom odtieni lakobel-sklo.

 

Kancelársky nábytok eRange je exkluzívny kancelársky nábytok v dýhovom prevedení z produkcie designérov Oberfell a Wertell. Elegantný dizajn, dokonalá kvalita a funkčnosť… aj takto je možné pomenovať radu kancelárskeho nábytku eRange. Okrem dizajnu ponúka táto nábytková rada pár “vychytávok” ako sú:stolová rada nábytku má nenápadné vedenie kabeláže pod stolovou doskou, pracovné dosky je možné doplniť o tvrdené sklo a kožu, stolové dosky je možné doplniť o dve skryté zásuvky čalúnené z vnútornej strany kožou, ktoré sú ukryté pod čelom stola. Farebné prevedenie dýhy: american nut, bamboo a nature oak.

Kancelársky nábytok Offifran z produkcie Španielskych dizajnérov a výrobcov ponúka vyššiu radu kancelárskych stolov a skríň. Kancelársky nábytok z tejto série je dominantný a noblesný a vysoko reprezentatívny nábytok vyrábaný v materiále dýha.

Kancelársky nábytok X10 je vysoko elegantný kancelársky nábytok z produkcie Talianskych dizajnérov. Kancelársky stôl s tejto série získal cenu za najkrajší stôl  v súťaži “Product Design Awards”, ktorá sa konala v Dubaji v roku 2016. Nábytok sa vyznačuje tradičným dizajnom a nadčasovými tvarmi. Kombinácia dýhy a kože je hlavným rysom týchto stolov.

 

 

Share on Google+Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone

Comments are closed