Recepčné pulty

Recepčné pulty

Recepčné pulty do vstupných priestorov vytvárajú  priestor pre prácu a zároveň poskytujú zónu prvého kontaktu. Široká škála nábytku umožňuje mnohé riešenia pre zariadenie interiérov a tým ponúka možnosť vytvoriť príjemné prostredie pre Vás i Vašich klientov.

Kancelárska recepcia Valde

Na recepciu VALDE by sa dalo použiť jedno výstižné slovo…elegancia. Široká škála prvkov umožní vyskladanie recepcie do rôznych tvarov, použitie LED osvetlenia a vysokého lesku dotvára jej celkový dizajn. Farené prevedenia lesklej časti recepčného pultu sú: oranžová,zelená,biela a červená. V prevedení drevodekoru sa recepčný pult vyrába v odtieni: kanadský dub a wenge.

 

Kancelárska recepcia Wave

Recepcia WAVE – príjemná,žiarivá a vytvárajúca príjemný pocit. Použitie jasných odtieňov a tvar morských vĺn dodáva recepčnému pultu zaujimavý dizajn. Výhody recepcie sú že okrem prvkov na vyskladanie dlhých recepčných pultov, disponuje táto séria aj malým mini pultom vhodným pre menšie vstupné priestory. Vrchnú časť pultu tvorí lakobel v bielej farbe a predná časť recepcie je doplnená o ozdobné kovové lišty. Farebné odtiene recepcie Wave sú: zelená,biela,oranžová a modrá.

 

Kancelárska recepcia Artic Summer

Recepciou ARTIC SUMMER chcel dizajnér vytvoriť dielo pripomínajúce roztápajúce sa kryhy v žiare neonóveho osvetlenia. Vytvára to predná strana pultu v prevedení sklo-lakobel cez ktorú jemne presvitá farebný odtieň podsvietenia.

 

Kancelárska recepcia Zig-Zag

Pre recepciu ZIG-ZAG je typickým mohutné orámovanie bielej konštrukcie,ktorá je podsvietená v celej prednej časti. Osvetlenie recepcie je okrem dizajnu navrhnuté tak,aby bolo účinné v tmavých miestnostiach a slúžilo nielen pre klientov, ale i pre lepšiu viditeľnosť pracovníka. Diaľkové ovládanie umožňuje regulovať farebný odtieň svetla a jeho intenzitu. Mnohé prvky recepčného pultu umožňujú zariadiť menší i väčší vstupný priestor.

 

Kancelárska recepcia Z2

Taliansky dizajn a elegancia…aj takto sa dá nazvať recepčný pult Z2. Vďaka prvkom, ktoré ponúka výrobca je može umiestniť recepciu do veľkých priestorov kde vyniká jej noblesnosť a dominancia,ale taktiež je vhodá do malých miestností a menších pracovísk. Talianski dizajnéri vybrali pre tento pult farebné prevedenie wenge,biela a noce. Predné plochy recepčného pultu sú striekané do odtieňov:oranžová,biela,šedá,béžová,zelená a čierna.

 

Kancelárska recepcia Organic

Recepčný pult ORGANIC bol navrhnutý v Kubistickom štýle a inšpirovaný samotnou prírodou. Uzatvorené organické tvary v sklenenej prednej časti pultu jej dodávajú vlastný štýl a vďaka nim recepcia vynikne v každom modernom priestore.

 

Kancelárska recepcia Linea

Recepčný pult LINEA v bielom,červenom a čiernom lesklom prevedeni s LED osvetlením dodávajú tejto recepcii moderný vzhľad.Predné strany recepcie sú vyrobené so skla a dizajn je doplnený o nerezové doplnky na pulte. V sérii recepcie Linea je možnosť samostatného mini recepčného pultu, pre menšie vstupné priestory.

 

Kancelárska recepcia Berlín

Recepčný pult Berlín doplnený o kovové kryty na prednej časti recepcie umožňujú rôzne zaobleniaa tvary. Dostupnosť farebného prevedenia: breza,hruška,dub crystal, višňa,orech a dub chamoni.

 

Kancelárska recepcia Quadrifoglio

Recepčný pult Quadrifoglio si zachoval i napriek modernizácii a výrobe nových recepčných pultov svoju eleganciu,funkčnosť a dizajn. Aj to svedčí o fakte,že taliansky dizajnéri sú nadčasoví a nábytok navrhnutí aj pred pár rokmi je „ozdobou“ aj v dnešnej dobe. Recepčný pult má množstvo prvkou a tak variabilita tejto recepcie umožňuje vyskladať rôzne tvary: polkruh, ovál, vlny, štvorec, obdĺžnik a tvar písmena U. Výber farebného prevedenia je ponechaný na klientovi s možnosťou doplnenia vrchnej dosky o sklo.

 

Kancelárska recepcia Velum a Check-in

Recepčné pulty velum a Check-in sú jednoduché, účelné a praktické. Recepcia Check-in tvorí predné a bočné panely v rôznom farebnom prevedení. Recepcia Velum je navrhnutá na báze jednoduchej a pevnej konštrukcie pultov. Pulty Velum je možné vyskladať  do rôznych tvarov.

Kancelárska recepcia Ergo

Recepčný pult ERGO je jednoduchý a praktický. Prvky pultu umožňujú rozšíriť pravú a ľavú stranu do ľubovolných rozmerov. Farebné prevedenie kancelárskej recepcie ERGO sú: javor,orech a hruška.

 

Kancelárska recepcia TERRA – novinka 2016

Recepčný pult TERRA je novinkou roku 2016. Jednoduché hranaté línie recepčného pultu sú doplnené o možnosť závesného pultu s podsvietením. Recepčný pult Terra sa vyrába vo farbe canadský dub, biela matná a orech. Závesný pult je  v prevedení biela lesklá, čierna lesklá a antracit lesklá. Rohové stĺpy pulty sú vyrábané taktiež v rovnakých farbách ako je závesný pult s podsvietením.

 

Share on Google+Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone

Comments are closed